KONST / Litografier / Färglitografi 16606365
nr 1660 6365
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/15,87x124 cm, yttermått inklusive ram: 92x128 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:53:39
2.600 kr
2.800 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann